Pep ile Para Yatırma

pep ile para yatırma

Pep ile para yatırma sık tercih edilen bir yöntemdir. Online olarak bilinen işlemlerde kullanılmasının yanı sıra özellikle adınıza tanımlanmış bir hesap numarasının olması sayesinde güvenilirdir. Bu yöntem üzerinden başta bet firmalarının sitelerinden açılmış hesap olmak üzere birçok yere gönderim mümkündür. Detayları ise yazımızda anlatılmıştır.

Pep Nedir?

Pep nedir: Pep olarak tanımlanmış olan sistem son derece güvenli ve başarılı bir biçimde internet üzerinden her türlü finansal işleminin yapılabilmesini sağlar. Özellikle son senelerde birçok kişinin para çekimini online sistemler sayesinde yapmasından dolayı bu konudaki boşluğu doldurabilmek için kullanıma sunulmuş olan yöntem kesinlikle yasaldır.

Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri olarak tanımlanmış olan bir kurumun kısaltılması şeklinde karşımıza çıkar. 2017 yılının yedinci ayında yapılan resmi başvuru sonrasında edinilmiş olan bir lisansı söz konusudur. Pep aynı zamanda TCMB yani Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası üzerinden sunulmuş olan bir yetkiyi kullanır. Bundan dolayı hem yasal hem de lisanslı olması sayesinde adını güvenilir olan işletmelerin içine yazdırmasını bilmiştir. Buna ek olarak bankalar arası kart merkezi üyeliği de söz konusudur.

Pep ile para yatırma kolay ve hızlı olmasının yanı sıra mevcut sistemin dikkat çeken şu özellikleri hemen karşımıza çıkar;

Önemli Maddeler

 • Bu özel yöntem bir Türk firması olarak hem para çekimi hem de yatırımı için çok kolay bir biçimde kullanılabilir.
 • Haftanın her gününde ve günün her saatinde tercih edilmesi sayesinde kesinlikle beklentileri sonuna kadar karşılar.
 • Dijital bir cüzdan uygulamasıdır. Son dönemde güvenilirliği her zaman ön plana koyan ve aynı zamanda kimlik bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler için kesinlikle başarılı bir metottur.
 • Resmi sitesinden alınmış olan üyeliğin sonrasında aktivasyonla beraber kişiye özel bir hesap numarası sunulur. Ancak diğer tüm sistemlerden farklı olarak ilgili numara her defasında farklılaşır. Yani bunun tek kullanımlık olması sayesinde herhangi bir güvenlik sorunu da ortaya çıkmamış olacaktır.
 • Pep ile para yatırma olarak bilinen işlem haftanın tüm gün ve saatlerinde kolaylıkla tamamlanır.
 • Bunun yanı sıra avantajlı döviz kuraları sayesinde bu ücretlerden rahatlıkla faydalanabilme şansınız vardır.
 • Yabancı bahis sitelerinden üyelik almış olan kişiler, zaman sınırlaması olmadan paranın aktarımını sağlayabilirler. Bunun yanı sıra hesap açma sırasında TL yani Türk Lirası haricinde hem Amerikan Doları hem de Euro ve İngiliz Sterlini tercih edilebilir.
 • Sanal olarak bilinen kredi kartı ise Visa özelliğine sahiptir. Buna dair her türlü bilgi hesap açılmasının sonrasında size hemen sunulur.
 • Her türlü Avrupa bankalarına tam uyumlu olması sayesinde işlemlerin yabancı finans kurumları üzerinden gerçekleştirilmesi noktasında bir sıkıntı yoktur.

Tüm ödemeler ve paraların kontrol altında tutulması ilgili sistemin bir diğer özelliği olarak dikkat çeker.

Pep Hesabı Nasıl Açılır?

Pep hesabı nasıl açılır: Yatırım yapmak veya bunun haricinde daha farklı bir işlemi gerçekleştirebilmek için kaydınızın oluşturulması kesinlikle şarttır. Sistem Türk şirketi olması sayesinde web alanında online olunmasının sonrasında en üst kısımda bulunan üye ol yazılı yere bir kere basmak lazım. Bu anlamda karşınıza bireysel ve kurumsal olmak üzere iki seçenek çıkar. Bireysel yazan yer üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Pep hesap açma süreci daha sonra şu şekilde gerçekleştirilir;

 • Resmi siteye erişimin sağlanmasının ardından üye olma butonu üzerinden hareket ederek ilgili alana tek bir kere tıklanmalıdır. Bunun yapılmasının sonrasında yazılması gereken bilgiler için özel tasarlanmış kutucuklar karşınıza çıkar ve bunların içine de istenen verilerin girilmesi kesinlikle esastır.
 • Pep ile para yatırma işlemi yapabilmek adına kayıt sırasında ilk olarak yazılması gereken şey cep telefonu numarasıdır. +90 ibaresi otomatik bir biçimde burada karşınıza çıkarken devamının doldurulması esastır. Hemen ardındaki yerde ise ben robot değilim adındaki bir güvenlik uygulaması mevcuttur. Bir kere içine tıklanmalı ve devam edilmelidir.
 • Pep ile para yatırma için daha farklı bilgilerin de resmi site üzerinden ifade edilmesi kesinlikle şarttır. Bunlardan bir diğeri ise email adresidir. Elektronik posta adresi mutlaka yazılı şekilde belirtilmek zorundadır.
 • Bunun yanı sıra Pep resmi ve devlet kontrolünde olmasından dolayı sizden kimlik bilgileri de istenir.  Bunların arasında TC kimlik numarası, isim ve soyadı mevcuttur.
 • Bütün bunların tamamlanmasından sonra sisteme göre kesinlikle aktivasyonun da sağlanması lazım. Pep firması size tek kullanımlık olan bir hesap numarası verir. Buna ek olarak yatırım ve çekim işlemlerinde cep telefonu numarasının kullanılması da yeterli olacaktır.

Burada dikkat çeken temel nokta ise yatırım yapılacağı zaman açılmış olan hesaba paranın aktarılması kesinlikle mühimdir. Bunun yolları çok açıktır. Hemen online olunmasının sonrasında para yükle olarak tanımlanmış olan butonun üstüne bir kere tıklanmalıdır. Ardından ise banka hesabından yükle seçeneği üzerinden devam edilmesi gerekiyor. Bu ilk yöntem olarak dikkat çeker.

Kısa Bir Not

Hangi para birimi seçilecekse bunun belirtilmesi sürecin bir parçasıdır. Birçok kişi genellikle ilgili işlemleri TL olarak yapar. Hemen sonrasında ise bankanın bulunmuş olduğu ülke seçilmelidir. İlgili listeye baktığımızda en üst kısımda Türkiye yer alır ve tek bir defa üstüne tıklanması kesinlikle mühimdir.

Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Diğer aşamada ise bankanın uygulamasına giriş sağlanmalıdır. Burada bulunan para yükleme opsiyonu üzerinden devam edilmesi esastır. Sizden istenen birtakım bilgiler söz konusudur. Bunların başında ise alıcı hesap numarası gelir. Bu da size sunulmuş olan özel numaralardır. Aynı zamanda hesap adı net şekilde ifade edilir. Açıklama kısmında dikkat çeken birtakım karakterler vardır. Pep ile para yatırma öncesinde işte bunların tümünün başarılı şekilde kontrol edilmesinden sonra geriye kalan tek şey onaydır. Süreç bu sayede tamamlanmış olur.

Açılmış olan hesaba paranın yüklenebilmesi daha farklı bir sistem üzerinden de mümkündür. İşletmenin sunmuş olduğu diğer opsiyon kredi kartıdır. Yine ilgili uygulama üzerinden kredi kartı ile para yükleme butonuna tıklanmasının sonrasında TL seçimi gerçekleştirilmelidir. Yüklenmiş olan yeni ekran üzerinden kredi kartının ön kısmında yer alan özel numaranın yazılması esastır.

Pep ile para yatırma sürecinde kredi kartının son kullanma tarihi her daim sizden talep edilir ve bunun da girilmesi esastır. Arka kısmında yer alan CVV kodunun eklenmesi, isim ve soyadının kutucuklar içinde belirtilmesinden sonra tutara karar verilmelidir. Limitler doğrultusunda hareket edilmesi noktasında bir sorun yoktur. Artık geriye kalan işlemler ise yazılmış olan bilgilerin kontrolü ve son olarak da bunların onaylanmasıdır. Bu sayede belirtmiş olduğunuz miktardaki para hesaba geçmiş olacaktır.

Pep ile Para Yatırma Nasıl Olur?

Pep ile para yatırma nasıl olur: Pep üzerinden para aktarımı yapmak son dönemde en çok kullanılan ve tercih edilen opsiyonların başında geliyor. Bunun nedenleri oldukça fazladır ve ilk akla gelen ise mevcut yöntemin son derece güvenilir olmasıdır. Üstelik gerek yabancı bet firmaları gerekse birçok alışveriş sitesi tarafından kabul edilmiş olduğunun altını da çizmek lazım.

Pep ile para yatırma için şu aşamaları başarılı bir biçimde tamamlamak gerekiyor;

 • Hangi işletmeye aktarım sağlanacaksa, onun en son alan adı üzerinden saniyeler içerisinde online olmak çok uzun bir zaman almaz. Her daim mobil cihaz uyumu da söz konusudur.
 • Girişin ardından para yatırma kısmına tıklayarak hangi metotların olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bunların arasında elbette Pep de vardır ve üstüne bir kere tıklayarak devam edilmelidir.
 • Pep ile para yatırma için sıradaki işlem ise burada yer alan yatırım tutarı kısmını doldurmak olacaktır. Her firmada farklı olmasının yanı sıra sistem Türk kökenli olduğundan aktarımın Türk Lirası üzerinden gerçekleştirilmesi noktasında bir sorun söz konusu değildir.
 • Bunun ardından ise Pep sistemine dahil olurken yazmış olduğunuz cep telefonu numaranızı, mevcut kutucuk içine girmelisiniz. Zaten sistemde önemli olan şeylerin başında mobil numara gelir ve bir nevi bunun üzerine bina edilmiştir.
 • Hemen alt kısmında yer alan devam et butonuna basarak işlemi sürdürdüğünüz zaman karşınıza daha farklı bir alan daha çıkacaktır. Bu da onay kodu için tasarlanmış olan kutucuktur. Talimatın verilmesinden sonra sistem size bir SMS yollar. Bunun içeriğinde ise tek kullanımlık olan, anında yazılması gereken bir kod vardır.
 • Pep ile para yatırma için işte bu kodun ekranda görüntülenmiş yere yazılması, daha sonra bunun onaylanması yeterli olacaktır.

Mevcut metot sayesinde gerçekleştirilmiş olan bu işlem hemen dikkate alınır ve birkaç saniyelin zaman diliminin ardından para da hesaba geçmiş olacaktır. Görüldüğü üzere çok kolay olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenilir ve hızlı bir işlemdir.

Pep ile Para Yatırma Güvenilir Mi?

Pep para yatırma güvenilir mi: Pep üzerinden para aktarımının güvenli olması her daim üyelerin beklentilerini sonuna kadar karşılar. Bunun tüm detayları ise şu şekildedir;

 • Pep ile para yatırma her zaman 128 bit olarak tanımlanmış olan SSL şifreleme sistemi sayesinde sorunsuz olarak yapılır. Şifreleme yönteminin en büyük avantajı, işlem sırasında girilmiş olan bilgilerin tümünün kodlanmasıdır. Böylelikle mevcut verilere farklı kişilerin erişim sağlaması gibi bir durum söz konusu olamaz.
 • Sistemin sunulmuş olduğu resmî web sitesine baktığımız zaman tanımlanmış olan birtakım iletişim kanalları söz konusudur ve bunlar hemen dikkat çeker. 0 850 450 50 40 şeklindeki bir telefon numarasını arayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda [email protected] şeklindeki bir elektronik posta adresi de söz konusudur.
 • Tüm bunlara ek olarak ilgili web alanında bulunan bize ulaşın kısmı üzerinden isim, soyadı, telefon numarası, email adresi yazarak mesajınızı belirtebilir ve bunu sonra gönderebilirsiniz.
 • Bilgilerinizin herhangi bir biçimde sızdırılması, başkalarına verilmesi ve paylaşıma açılması gibi durumlar hiçbir şekilde söz konusu değildir.
 • Sanal kart numarasının her işlem öncesinde değiştirilmesi güvenilir olduğunu net şekilde ortaya koyar.

Pep Para Yatırma Limitleri

Aktarımı bu metot üzerinden yapacak olan kişilerin bilmesi gereken temel şeylerin arasında Pep para yatırma limitleri geliyor. Bu kavram iki değişik konuyu ifade edebilmek için kullanılır. Bunlardan ilki Pep sistemine yapılacak olan aktarım iken diğeri ise bahis veya daha değişik bir şirketin kabul ettiği minimum tutarlardır. Bundan dolayı ikisi hakkında da bilgi sahibi olmak kesinlikle önemli arz eder. Pep para yollama limitleri sahip olunan hesabın türüne göre değişir ve meblağlar standart olarak bilinen hesap için şöyledir;

 • Banka kartı üzerinden hesaba minimum 250 TL günlük ve 1250 TL yıllık olmak üzere paranın yollanması mümkündür.
 • Bunun yanı sıra harcama işlemlerinde gerek günlük gerek aylık ve son olarak senelik için 1250 TL gibi bir tutarın kabul edilmiş olduğunu görmekteyiz.
 • Fatura ödemelerini Pep para yatırma sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Alt limitler aynıdır ve 250 TL olmasından ötürü bu noktada hiçbir farklılık söz konusu değildir.
 • Yurtdışına para yollamak, özellikle yabancı bet sitelerinden şansını denemek isteyen kişilerin kesinlikle Premium olarak bilinen hesabı açmaları lazım. Böyle olması durumunda minimum 9999 Euro günlük şekilde yollanabilir. Aylık 25000 Euro iken bunun üst sınırı ise tam 50000 Euro’dur.
 • Pep ile para yatırma işleminin yapmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bir diğer husus ise tek bir kerede 10000 Euro gibi bir tutara kadar işlemlerin yapılmasının mümkün olduğudur. Ancak aralıklı olarak gün içinde bu tutarın daha çok olduğunu bilmek mühimdir. Yukarıda ifade ettiğimiz gibi bu da 9999 Euro’dur.

Görüldüğü üzere tanımlanmış olan ilgili limitler her zaman tatmin edicidir. Yatırım öncesinde işte bu tutarlara göre hareket edilmesi esastır. Ancak bu tek başına yeterli değildir. Çünkü yatırımın yapılacağı firmanın tutarlarını bilmek, talimatı ona göre vermek esastır.

Kısa Bir Not

Pep para aktarım limitleri bahis işletmelerinde her zaman aynı değildir. Çünkü şirketlerin kabul ve takip ettikleri mali politikaları farklıdır. Büyük bir kısmında genellikle iki haneli rakamlara izin verilmiş olduğunu görmekteyiz. Bazılarında ise bunun 100 TL ve üzerinde olduğunun altını hemen çizelim. Hem sorunsuz hem de çok güvenli olması sayesinde bu yöntem sık bir biçimde sektör içinde tercih edilir.

Pep ile Anında Para Yatırılan Bankalar

Pep ile anında para yatırılan bankalar denildiği zaman çok farklı isimlerden bahsetmek mümkündür ve bunlar da şöyledir;

 • Her zaman Akbank üzerinden işlemlerin gerçekleştirilmesi noktasında bir sorun söz konusu değildir. Türk bankası bu yöntemi kesinlikle kabul eder.
 • Liste içinde yer alan bir diğer finans kurumu ise Albaraka olarak dikkat çeker. Bu da opsiyonların arasında bulunur.
 • Bunun yanı sıra ülkemizin en köklü finans kurumlarından birisi olan Denizbank yine tercih edilebilir.
 • Yılların vermiş olduğu bir deneyime sahip olan Garanti BBVA da size sunulmuş olan bir bankadır.
 • ICBC ve aynı zamanda Şekerbank üzerinden yatırım yapılabilir. Üstelik ilgili işlemler sırasında karşınıza hiçbir sorun çıkmaz.
 • Pep üzerinden aktarım gerçekleştirilen bankalar arasında tüm bunlara ek olarak Vakıf Katılım, Türkiye Finans ve son olarak TEB de bulunur.

Pep ile para yatırma sürecinde bunların kullanılması mümkündür ve karşınıza herhangi bir sorun da çıkmamış olacaktır. Aktarımı gerçekleştirebilmek için artık bankaya gitme gibi bir işlemi yapmaya gerek yoktur. Çünkü online sistemler üzerinden erişim hem hızlı hem de başarılıdır.

S.S.S

PeP nasıl para yatırılır?

Pep üzerinden yapılacak olan para aktarımı son derece kolaydır ve ilgili işletmenin web alanına erişim sonrasında kayıtlı cep telefonunun girilmesi, hemen ardından size yollanan kısa mesaj ile gönderilen kodun yazılması yeterli olacaktır.

PeP hangi Atm’den para yatırılır?

PeP yatırım işlemlerinin birden çok Atm üzerinden gerçekleştirilmesi her zaman çok büyük bir kolaylık sağlar. Bunların içinde İş Bankası, Halkbank, TEB ve son olarak Denizbank bulunur.

PeP hangi bankaya bağlı?

PeP herhangi bir bankaya bağlı değildir. Ancak son dönemde yapılan özel bir anlaşma sonrasında Halkbank ile bir sözleşme imzalamıştır.

Önerilen Bağlantılar

Pep Çevrimsiz Yatırım Bonusu

Peppara Para Yatırma

Kredi Kartı ile Para Çekme

Papara ve Mefete Bonusu

Papara ile Para Çekme

Pep ile Hemen Para Yatır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir